Witaj w rodzinie Freedom

Cieszymy się, że jesteś z nami !
Pierwszy raz?Kolejny?

NABOŻEŃSTWA:
TORUŃ | ŁYSKOWSKIEGO 29/35
(pawilon na osiedlu Rubinkowo)
NIEDZIELA| godz. 11.00

Najbliższa inspiracja

Najbliższą inspirację będzie można usłyszeć w najbliższą niedzielę, o godz.11 w Toruniu, w Kościele Zielonoświątkowym Freedom, ul. Łyskowskiego 29/35.

TY, JA i NASZ BÓG

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc, zawsze gotowi, aby z Tobą rozmawiać, modlić się i wspierać. Czekamy na Ciebie. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele jesteście zawsze mile widziani.

Jak spotkać się z Bogiem

4 prawdy to nic innego jak droga, jaką możesz pokonać by spotkać się z Bogiem. Zobacz co mówi o tych zagadnieniach Twoja biblia.

CO SIĘ DZIEJE W NASZYM KOŚCIELE?

WYDARZENIA W KOŚCIELE FREEDOM

KOMÓRKI KOŚCIOŁA

Dowiedz się więcej o naszym Kościele

Dobroczynność

Członkowie naszej wspólnoty biorą czynny udział w działaniach dobroczynnych, współpracują również z fundacjami i stowarzyszeniami na terenie Torunia.

Chrzest

Nasz Kościół chrzci chrztem wodnym poprzez zanurzenie w wieku świadomym, opierając się całkowicie na nauce Pisma Świętego.

Młodzież

Spotkania grupy młodzieżowej odbywają się zazwyczaj w czwartki i niedziele po południu. W lato organizujemy Misję dla młodzieży na ulicach Torunia.

Modlitwa

Wierzymy, że modlitwa jest rozmową z Bogiem a także ponadnaturalnym paliwem do życia, dlatego na każdym naszym spotkaniu, modlimy się. Modlitwy kościoła odbywają się we wtorki o godz. 17

Małe grupy

Naszym zdaniem, relacje są siłą napędową kościoła, dlatego często się widujemy, wspólnie działamy, uczymy się i troszczymy o siebie.

Księgarnia i biblioteka

Nasz kościół rozpoczął prowadzenie księgarni, gdzie bezpłatnie można wypożyczyć lub zakupić dobre książki; m.in. na temat wiary, modlitwy, małżeństwa, przywództwa czy zmiany życia.

Służby

Wierzymy, że każdy, oddany Chrystusowi człowiek, gotów jest do podjęcia choćby małego zobowiązania dla dobra innych.

Kurs Alpha i Beta

Jesteśmy organizatorem Kursów Alpha w Toruniu. Raz w roku prowadzimy edycje Kursu Alpha dla osób poszukujących Boga. Zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży.

Kościół Dziecięcy

„Wszystkie dzieci są nasze”. Kochamy dzieci i organizujemy dla nich zajęcia w naszym kościele. Cotygodniowe podczas nabożeństw (dla szkolniaków i maluchów) oraz specjalne kluby dla dzieci Kidz Klub, raz w miesiącu, w sobotę.